Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Nisan 2012
Toplam İndirme 74.417
Disk Boyutu 13M

Instagram

iPhone en çok kullanılan resim uygulamalarından birisi olan Instagram artık Android cihazlar içinde uyumlu hale geldi.

Son zamanlarda denemiş olduğum mobil resim düzenleme uygulamalardan en iyisi diyebilirim kullanıcı arayüzü olarak çok basit olan Instagram ile fotoğraflarınızı artık düzenlemeniz çok kolay bir hal alıyor.

Instagram kullanarak çekmiş olduğunu bir  resimin üzerinde filtremelere yaparak görsel bir şölen yaratabilirsiniz ücretsiz bir uygulama olmasına rağmen içinde bulundurmuş olduğu efeklere göre bir çok ücretli uygulama taş çıkaracak derecede.

Uygulamayı yükledikten sonra üyelik almanız şart üyelik işlemlerini yaptıktan sonra arkadaşlar facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarınıza bağlanıp Instagram üyeliği olan arkadaşlarınızın resimlerini takip edebilir sizin paylaştığınız resimleride arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram sayesinde kırptığınız düzenlediğiniz ve görsel efekler kazandırdığınız birbirinden güzel resimlerinizi anında Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Instagram Ekran Görüntüsü
Instagram -2Instagram -3Instagram -4Instagram -5Instagram -6

    Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.