Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 4.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Ocak 2015
Toplam İndirme 1.840
Disk Boyutu 38M

HERE Beta – Android için Ücretsiz Sesli Navigasyon Uygulaması

Nokia’nın başarılı navigasyon uygulaması olan HERE artık beta sürümüyle PlayStore üzerinden indirebiliyor!

Çevrimdışı bile çok iyi sonuçlar veren sesli Türkçe navigasyon uygulaması olan HERE ile artık kaybolmayacaksınız. Windows Phone kullanıcılarının severek kullandığı başarılı navigasyon uygulaması artık Android akıllı telefon ve tabletlerinize kurarak ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Ülke haritalarını cihazınıza indirme izni veren uygulamayla kaybolma korkusu yaşamadan çevrimdışı olsanız dahi dünyayı keşfedebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla buluşma noktalarınızı tarif etmeye son vereceğiniz konumuzu paylaşıp gönderin nokta atışıyla arkadaşlarınız sizi bulsun. Ücretsiz Türkçe Navigasyon uygulaması HERE ile çevredi restorant, akaryakıt istasyonu, eczane vb önemli yerleri direk tespit edebiliyorsunuz.

HERE Beta Özellikleri;

 • Çevrimdışı Türkçe sesli navigasyon
 • 100 den fazla ülkenin güncel haritasını ücretsiz indirip internet bağlantısına ihtiyarç duymadan yolunuzu bulabilirsiniz.
 • En hızlı yolu seçin: 40’tan fazla ülkede 800’den fazla şehir için toplu taşıma haritaları, yol tarifleri ve bilgiler.
 • 40’tan fazla ülke için gerçek zamanlı trafik ve yol kapatma bilgileri.
 • Telefonunuzda veya here.com’da haritaları kişiselleştirin ve oraya vardığınızda görmek istediğiniz tüm yerleri depolayın.
 • Arkadaşlarınızla kolayca buluşun: Glympse, seyahat ilerlemenizi ve varış saatinizi metin veya e-posta yoluyla paylaşmanızı sağlar.

Google Maps en büyük rakibi olacak olan HERE beta Türkçe sesli navigasyon özelliğiyle şuan için ücretsiz navigasyon uygulamalarından en iyisi diyebiliriz sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Görüntüleri

 • HERE Beta
 • HERE Beta
 • HERE Beta
 • HERE Beta
 • HERE Beta
 • HERE Beta

Video

HERE Beta tanıtım videosu...




  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.