BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Yarış > Hauler Challenge

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Ocak 2013
Toplam İndirme 13.677
Disk Boyutu 37M

Android için Tır Oyunu

NASCAR ın tırlarını ile oluşturulmuş Android için tır oyunu oynamaya hazırmısınız.

Hauler Challenge tır oyunu mantık olarak android marketin en çok oynanan oyunlarından olan Moto Racing benzemekte. Oyun başladığında yarışmak istediğini haritayı seçiyorsunuz ardından yarışa katılacağınızı ekibi seçiyorsunuz çılgın tırınızıda seçtikten sonra trafiğin olduğu bir yolda kendinizi buluyorsunuz trafik akışında kullanımı zor olan tır ile hiç bir kaza yapmadan yol üzerindeki bonusları toplayıp bitiş çizgisine hızlı bir şekilde varmalısınız.

Görsellik olarak pek iyi olmayan oyun sürekleyicilik bakımından oldukça iyi.

Uygulama Görüntüleri

 • Hauler Challenge
 • Hauler Challenge
 • Hauler Challenge
 • Hauler Challenge
 • Hauler Challenge
  Yorumlar


  • Murat Cebir
   26 Ocak 2013 - 22:56

   Sacmesipin  • aref
   07 Mart 2013 - 21:47

   ya google play storeye tabletten giremiom tabletin markası oblio androia4.0  • İsim / Takma İsim
   16 Haziran 2013 - 14:25

   idare eder  • n
   22 Ağustos 2013 - 16:37

   Yavas yukleniorBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.