BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > Gun Strike

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 14 Kasım 2012
Toplam İndirme 6.125
Disk Boyutu 28M

Gun Strike Eğlenceli FPS Oyunu

Gun Strike oyunu belirli bir haritada üstünüze doğru gelen düşmanları elinizdeki silahınızla öldürme oyunudur. Kaliteli 3D grafikleri, kolay silah kontrolleri oyunu çok daha başarılı bir hale getirdiğini söyleyebilirim. Oyunun 1.000.000 üzerinde indirilmesi ve 4,7 oyuncu puanı alması oyunun kalitesini zaten göstermekte.

Oyunda bilgisayar oyunlarından bildiğimiz Counter Strike haritaları mevcut. İlk 2 bölümde dust ve aztec haritalarında savaşıyoruz. Elimizdeki silahın sadece ön kısmını görebildiğimiz oyunda elimizi hafif sağa doğru sürüklediğimizde silah elinize oranla çok daha fazla dönüyor ve buda kontroller açısından bize büyük kolaylık sağlıyor (Oyunu yüklerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.). Bize verilen ilk silah Dust bölümü boyunca idare edebilir ancak aztec bölümüne geçtiğimizde elimizdeki silah artık düşmanları vurmaz olur. Bu yüzden marketten yeni silahlar, bombalar veya kendinizi daha iyi korumak için zırhlar alabilirsiniz. Her haritada 20 bölüm bulunuyor ve genelde saldırılar toplu halde geliyor. Aradaki kısa beklemelerde şarjörümüzü doldurmak için ideal bir zaman. Bölümü bitirdiğimizde bize 1-3 arası bir puan veriyor. Bu puanlar ile yeni bölümler açılıyor ve ne kadar puan o kadar paradır. Puanlarımız arttıkça mini bölümlerde açılıyor. Bunlar oyundan farklı küçük oyunlar şeklinde. Şimdilik 2 tane küçük oyun bulunan oyunda birinde elimizdeki silahla gelen varilleri deviriyoruz, diğerinde ise fruit ninja tarzı gelen elmaları, karpuzları silahımızla yere düşmeden vurmaya çalışıyoruz. Tabi bu küçük oyunlardan da para kazanıyoruz.

Eğlenceli bir oyun olan Gun Strike sizlere yeni bir deneyim kazandıracak

Gun Strike Ekran Görüntüsü
Gun Strike Gun Strike Gun Strike Gun Strike Gun Strike

    Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.