BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Araçlar > Google Araç Sesli Navigasyon

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.2.1.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Aralık 2011
Toplam İndirme 24.252
Disk Boyutu 572k

Google Araç Sesli Navigasyon

Google Android cihazlar için üretmiş olduğu navigasyon uygulaması. seyahat halinde hızlı bir şekilde varmak istedikleriniz yere ulaşmanız için kullanabileceğiniz güzel bir uygulama

Google Araç Sesli Navigasyon Ekran Görüntüsü

  Yorumlar


  • YUNUS
   06 Ocak 2012 - 21:42

   güzel  • mevlut
   06 Aralık 2012 - 19:00

   Çok güzel bir proğram  • luxdekor4
   29 Temmuz 2013 - 08:32

   Nasill ykleyebilirim barkodunu yukleme ollmuyor  • omar
   12 Eylül 2013 - 07:02

   Daha indiremedim bakalımBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.