Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Galaxy Ace s5830 Root ve Unroot Nasıl Yapılır?
Yazar Mesaj
cepyazilim Çevrimdışı
Kurucu

Rep Puanı: 2
Samsung Galaxy Ace s5830 Root ve Unroot Nasıl Yapılır?
Root yetkisi cihazınızı garanti kapsamından çıkarır herhangi bir sorunla karşılaşıp garantiye yollamak zorunda kaldığınızda unroot işletmini mutlaka yapın aksi halde telefonuz garanti kapsamından çıkar.

Samsung Galaxy Ace s5830 Root

Samsung Galaxy Ace s5830 Root işlemi yapabilmek için telefonuzun Android sürümü 2.3.3 - 2.3.4 - 2.3.5 - 2.3.6 - 2.3.7 telefonuzun Android sürümünü öğrenmek için Ayarlar >> Telefon hakkında >> Android Sürümü bakabilirsiniz.

1) İlk Önce aşağıdaki ekte bulunan upd_1.zip indiriyoruz ve bu indirmiş olduğumuz dosyayı SD kartımızın içine kopyalıyoruz.

2) Telefonumuzu Kapatıyoruz tam olarak kapandığından emin olduktan sonra Açma tuşu ile Home tuşuna aynı anda basarak cihazınızı recovery mode alıyorsunuz.

3)Çıkan siyah ekrandan Update from sdcard seçeneğini ses açma tuşları ile üzerine gelipi home tuşuna basıp seçiyoruz sonra SD kartın içine atmış olduğumuz upd_1.zip dosyasını bulup home tuşuna basıp kuruyoruz.

4) Kurulum tamamlandıktan sonra reboot system now seçeneğini seçerek telefonun kapatıp açılmasını bekliyoruz.

Root işleminiz tamamlanmıştır. Root işleminizin olduğunu kontrol etmek için bu uygulamayı cihazınıza kurarak kontrol edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Ace s5830 UNRoot

Samsung Galaxy Ace s5830 UNRoot işlemi yapabilmek için telefonuzun Android sürümü 2.3.3 - 2.3.4 - 2.3.5 - 2.3.6 - 2.3.7 telefonuzun Android sürümünü öğrenmek için Ayarlar >> Telefon hakkında >> Android Sürümü bakabilirsiniz.

1) İlk Önce aşağıdaki ekte bulunan unroot.zip indiriyoruz ve bu indirmiş olduğumuz dosyayı SD kartımızın içine kopyalıyoruz.

2) Telefonumuzu Kapatıyoruz tam olarak kapandığından emin olduktan sonra Açma tuşu ile Home tuşuna aynı anda basarak cihazınızı recovery mode alıyorsunuz.

3)Çıkan siyah ekrandan Update from sdcard seçeneğini ses açma tuşları ile üzerine gelipi home tuşuna basıp seçiyoruz sonra SD kartın içine atmış olduğumuz unroot.zip dosyasını bulup home tuşuna basıp kuruyoruz.

4) Kurulum tamamlandıktan sonra reboot system now seçeneğini seçerek telefonun kapatıp açılmasını bekliyoruz.

UNRoot işleminiz tamamlanmıştır. UNRoot işleminizin olduğunu kontrol etmek için bu uygulamayı cihazınıza kurarak kontrol edebilirsiniz.

"İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır." Hadis-i Şerif

Teknolojik Aletlerim

Samsung Galaxy S i9000 - Android 4.0.3
Mobee S1200 -Android 4.0 İce Cream Sandwich
Asus eee pad Transformer tf101 - Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
HTC Touch HD - Windows Mobile 6.5
(Bu Mesaj 06-18-2012 03:24 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : cepyazilim.)
06-18-2012 03:22 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
enes1963 Çevrimdışı
Yeni
*

Rep Puanı: 0
RE: Samsung Galaxy Ace s5830 Root ve Unroot Nasıl Yapılır?
iyi günler bende samsun galaxy ace s5830i aldım alalı 5 ay oldu facebook paketi yaptım mobil ağlardan paket veriyi açtım internetten facebook a girdim direk kapattım 2 tl gitti neden olabilir her girdiğimde gidiyor bilgilendirirseniz teşekkür ederim
01-15-2013 03:48 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Cepyazilim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS