BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Yarış > Flip Riders

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Haziran 2013
Toplam İndirme 8.454
Disk Boyutu 34M

Flip Riders – Android Motosiklet Oyunu

Android Motosiklet oyunları arasında bulunan Flip Riders eglenceli grafikleri güzel bir Android oyun deneyimi yaşatıyor.

Zorlu arazi şartlarında Motosiklet kullanmaya çalışıyorsunuz en kısa sürede bitiş çizgisine varıp oyunu birinci bitirmeniz gerekiyor. Oyun yapımcıları sürekli oyunu güncellemekte ve yeni  parkurlar eklemektedir.

Android Motosiklet Oyunu Özellikleri;

 • 2 yeni oyun modu ile 5 farklı oyun modu
 • 6 benzersiz oyun teması ve zorlu engeller
 • Ücretsiz 5 farklı sürücü seçeneği
 • 3 farklı oyun kontrol seçeneği
 • 80 den fazla zorlu bölüm
 • Checkpoint tabanlı ilerleme

Uygulama Görüntüleri

 • Flip Riders
 • Flip Riders
 • Flip Riders
 • Flip Riders
 • Flip Riders
  Yorumlar


  • torlaklar
   14 Haziran 2013 - 17:19

   çok mükemel oyun indirdim çoooooooooook teşekürederimBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.