Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Aralık 2011
Toplam İndirme 8.480
Disk Boyutu 1,9M

Fantasy Town(şehir kurma)

Kendi fantastik şehrinizi kuracağınız  güzel bir oyun. Diğer şehir kurma yönetme oyunlarından farklı olarak buradaki bulunan materyaller gerçek hayattan çok farklı  sevimli yaratıklarla kendi ülkenizi oluşturuyorsunuz.

Fantasy Town Ekran Görüntüsü

  Yorumlar


  • mehmet
   31 Aralık 2011 - 03:55

   Birde bunu deneyelim  • FSK
   31 Aralık 2011 - 19:04

   güzel oyun  • ahmet
   31 Aralık 2011 - 19:35

   begendim zekli bir oyun herkese tavsiye ederim.  • sudem
   03 Şubat 2013 - 16:29

   nası indiriliyo söyler misiniz  • dftery
   03 Şubat 2013 - 16:31

   nası indiriliyo  • sudem
   03 Şubat 2013 - 16:33

   nası indiriliyo söyler misinizBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.