BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Sosyal Ağ > Facebook Messenger

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5.005
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Şubat 2012
Toplam İndirme 61.253
Disk Boyutu 2,7M

Facebook Messenger

Facebook hayatımıza girmesiyle birlikte sevdiklerimizle hep etkileşim halinde olmaya başladık. Android Facebook Messenger uygulaması ile mobil rehberinizdeki ve facebook listenizdeki arkadaşlarınızla anlık mesajlaşmanız sağlayan güzel bir uygulama Facebook Messenger yüklü olan iPhone, Blackberry, nokia, Android cihazların hepsi ile mesaj alışverişi yapabilir resim gönderebilir ve hattı çoklu sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama diğer facebook uygulamalarına nazaran sadece sohbet ve mesajlaşma üzerine kurulu olduğu için herhangi bir yenilemeye filan ihtiyarç duymadan  gelen mesajları direk cihazınızın ekranında görebilirsiniz. Facebook tutkunlarının telefonlarında bulunması gereken bir uygulama en güzel yanı ise Ücretsiz olması dikkat çeken bir özelliği ise gelen mesajlarınızı push uyarı kullanarak direk ekranınızda görebilirsiniz.

Facebook Messenger ile neler yapılabilir;

 • Messenger listenizdekilerle anında ücretsiz mesajlaşma
 • Facebook arkadaşlarınızla sohbet
 • Gelen mesajlarınızı push bildirim ile anında ekranınızda görüntülenmesi
 • Mesajlara konum ve resim ekleme
 • Messenger olmayan arkadaşlarınıza kısa mesaj ile ulaşma (bazı ülkeler için geçerli ülkemizde aktif değil)
 • Grup konuşmalar
 • Uyarı şekilleri ve konumuzu ayarlayabilme

Facebook Messenger Ekran Görüntüsü

  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.