Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Mayıs 2013
Toplam İndirme 19.607
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Enemy Lines – Android Online Savaş Oyunu

Dünyaya barış getirmek için düşman güçlerini yok edip huzurlu bir ortam kurmanız gerekiyor filmden konusunu alan Android Savaş oyunu etkileyici oyun kurgusu ile oyuncuları kendine bağımlı hale getiriyor.

Enemy Lines oyunu internet bağlantısı kullanılarak oynanan online bir savaş oyunudur. Kendi birliklerini oluşturup güçlü bir ordu oluşturuyorsunuz daha sonra ise düşman hatlarına saldırıp yok etmeye çalışıyorsunuz. Savaş alanında kullanabileceğiniz bir çok savaş araç gereçleri bulunmakta bunları elde edebilmek için savaşları kazanmanız gerekiyor yada oyun içi satın almayı kullanarak ordunuzu güçlendirebilirsiniz.

Online oynanan Android Oyunda savaşları kazanmak için müttefiklere edenmeniz gerekli.

Uygulama Görüntüleri

 • Enemy Lines
 • Enemy Lines
 • Enemy Lines
 • Enemy Lines
 • Enemy Lines

Video

  Yorumlar


  • mustafa ali
   08 Haziran 2013 - 16:40

   arkadaşlar bir şey sorabilirmiyim bilgisiyardan indirip telefona atsak olurmu   • Ferudun Sercan Kınacı
    08 Haziran 2013 - 19:18

    Evet yapabilirsiniz.  • selin
   11 Temmuz 2013 - 08:27

   Telefona indiremiyomuyuz  • KARAKARTAL
   12 Temmuz 2013 - 07:02

   bence daha fazla oyun olmalı  • Muhammet Regaib Berkay Geveze
   02 Eylül 2013 - 14:53

   Aynen bilgisayara indirip olmaz mi ki  • Asit
   20 Ekim 2013 - 18:30

   Bu ne oyun indirmeye deymez  • tuana
   13 Kasım 2013 - 01:41

   ne oyunmus yaBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.