BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > Empire Defense II

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 04 Ekim 2013
Toplam İndirme 3.987
Disk Boyutu 18M

 Empire Defense II – Android Defense Oyunu

Android savunma oyun tutkunlarının severek oynadığı Empire Defense oyunun 2 serisi ile bir çok Android oyun takipçisinin ilgisini çekeceğe benziyor.

Oyun kurgusu ve ortamı olarak uzak doğu figürleri seçilmiş oyundaki savaşçılar uzak doğu savaşçıları. Klasik Android defense oyunlarındaki gibi bölgenizi düşmanlarınıza karşı savunmanın gerekiyor Empire Defense 2. oyununda diğerine göre savunma materyallerinde ve kahramanların özellikleri bakımından artışların olduğu görünmekte.

Oyunun Özellikleri;

 • Kahraman seçimi ve özelleştirebilir seçenekler.
 • Savunma planlama.
 • Savaşçıları taşıyabilme özelliği
 • Savaşçı seviyelerini yükseltme

Empire Defense Android savunma oyunun apk sini cepyazilim.com sitesinden indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

 • Empire Defense II
 • Empire Defense II
 • Empire Defense II
 • Empire Defense II
 • Empire Defense II
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.