BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Yarış > Dust: Offroad Racing

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 15 Kasım 2012
Toplam İndirme 13.542
Disk Boyutu 49M

Dust: Offroad Racing – Yarış Oyunu

Android Dust yarış oyunu diğer yarış oyunlarının aksine bizi biraz daha serbest bırakmış. Koca bir alanda 10 adet checkpoint yeri bulunuyor ve size bu checkpointlere ulaşmanız için belirli bir yol yok. En kısa yolu kendiniz düşünerek ve diğer araçlardan daha hızlı bir şekilde ulaşmak için çabalamalısınız.100.000 indirilme sayısına ulaşmış bu oyun oyunculardan 4,0 puan almış

Dust oyununda başta 2 adet harita ve 1 adet aracımız bulunuyor. O yüzden oyunun başlarında çok zorlanabilirsiniz. Çünkü arabanız diğer oyuncuların arabalarından çok daha ezik durumda. Burada zekanızı kullanıp checkpointlere en kısa sürede varmak için yollar çizmelisiniz.

Oyunda her harita için 3 oyun modu bulunmakta ve bunların hepsinde serbest bir alandasınız (yani oyun sizi kısıtlamıyor.).Oyunu 1,2 veya 3. bitirerek para ödülü alabilir ve para ödülünüzle  araba ve harita alabilirsiniz.(Ama sizi bir tavsiyede bulunmak istiyorum. İlk başlarda para biriktirip harita açmak çok iyi olmaz, nedeni ise sizin arabanız zaten çok yavaş yeni bir haritada da yavaş gidip 1. , 2. veya 3. olma şansınız düşük olacak, o yüzden kazandığınız paralarla yeni araba almak en mantıklı yöntem olabilir).Oyunun başlarında sabırsız olup yeni araçlar satın almak isterseniz, google play’dan coin satın alabilirsiniz.

Dust: Offroad Racing Ekran Görüntüsü
Dust: Offroad Racing Dust: Offroad Racing Dust: Offroad Racing Dust: Offroad Racing

    Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.