Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 7.0.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Ekim 2011
Toplam İndirme 4.000
Disk Boyutu 3,2M

Dolphin Tarayıcı HD

Dolphin tarayıcı yapımcıları %100 kullanıcı dostu bir uygulama yapmak için ellerinden geleni yapmaya çalışmışlar 5 yıldızın altında oy verenler için bir uyarıda bulunuyorlar  eksiğimizi söyleyin tamamlayalım sloganı ile kullanıcıları ile sürekli ileşim halinde oldukları için marketten en çok oy alan tarayıcıların arasında bulunuyor. Dolphin mobil tarayıcının en önemli özelliği uygulama üzerindeki ayarları kendinize göre özelleştirebiliyor olmanız favori siteleriniz facebook hesabınız elinizin altında olabiliyor. Dolphin tarayıcının ekranına kocaman bir G yazarak hemen google girebiliyorsunuz dokunmatik telefonlar için bu özellik oldukça etkili olmuş diğer mobil tarayıcıların önüne geçmesini sağlayan güzel bir özellik.

Dolphin tarayıcının özellikleri;

 • Basit arayüzü ve özelleştirilebilir butonlar
 • Dokunmatik ile G,F,T gibi büyük harfleri ekrana yazarak google,facebook,twitter gibi sitelere anında ulaşma
 • Sayfaları farklı sekmede açabilme
 • Favori web sayfaları listesi oluşturma
 • Binlerce ücretsiz tema seçeneği
 • 16 dile çevrilmiş

 

Dolphin Tarayıcı HD Ekran Görüntüsü

  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.