Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Mayıs 2013
Toplam İndirme 30.875
Disk Boyutu 18M

Doğal Kahramanlar – Android Macera Aksiyon Oyunu

★★★★★ 3B animasyonlu aksiyon-macera filminden esinlenen resmi oyunda benzersiz gizli bir dünyayı keşfet! DOĞAL KAHRAMANLAR bu bahar yakınında bir sinemaya geliyor! ★★★★★

Doğal Kahramanlar indirmesi ve oynaması ücretsiz bir oyundur. Oyun parası satın alıp bonus içeriğin kilidini açarak oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Oyun parası gerçek paraya mal olur.

BUZ DEVRİ VE RIO’nun yaratıcılarının eseri olan DOĞAL KAHRAMANLAR, doğal dünyayı canlı tutan iyi güçlerle ormanın yaşama gücünü yok etmeye çalışan kötü güçlerin süregelen savaşının hikayesini anlatıyor.

Resmi Doğal Kahramanlar oyununda samuray tarzı savaşçılardan oluşan elit bir birlik olan Yaprak Adamlar ile birlik ol ve filmin gerçeküstü kahramanlarından oluşan komik bir ekiple etkileşim kur. Krallığını inşa et, onların dünyasını, yani kendi dünyanı kurtar!

SERPİLEN BİR ORMAN KRALLIĞI KUR VE BÜYÜT
✓Kendi Jinn krallığını inşa et ve canlanmasını izle
✓Üst düzey ödüller kazanmak için eğlenceli mini oyunlar oyna

JINN KRALLIĞINI KORUMAK İÇİN SAVAŞ
✓Tek oyunculu harekatta (PvE) son karşılaşmanı liderleri Mandrake’yle yaparak Boggan patronlarını alt et
✓Ay Sığınağı’ndan tehlikelerle dolu Kara Orman’a, farklı mekanlarda stratejik savaşlara girmek için çeşitli Yaprak Adam üniteleri eğit

KRALLIĞIN SOSYAL BİR DÜNYA
✓Arkadaşlarınla Facebook’ta bağlantıya geç ve krallıklarını büyütmelerine yardım et
✓Çok oyunculu savaş modunda (PvP) arkadaşlar arası güç gösterilerinde dünyanın her yanından oyuncular tarafından oluşturulmuş diğer Yaprak Adam ordularına meydan oku

Hem Doğal Kahramanlar’ın hayranları için, hem de ücretsiz, gündelik, sosyal, çevrimiçi, çok oyunculu oyunların ve tycoon, savaş ve macera oyunlarının hayranları için harika.

Uygulama Görüntüleri

 • Doğal Kahramanlar
 • Doğal Kahramanlar
 • Doğal Kahramanlar
 • Doğal Kahramanlar
 • Doğal Kahramanlar
  Yorumlar


  • erdi
   08 Haziran 2013 - 20:41

   Çok guzel bir site turkiede az sayida kaliteli indirme sitelerinden birisiniz tessekkurler.  • tarık
   18 Ekim 2013 - 09:45

   katılıyorum sana kardeşimBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.