BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > DIE HARD

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.40
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Aralık 2013
Toplam İndirme 11.205
Disk Boyutu 31M

DIE HARD – Android için Mafya Aksiyon Oyunu

Die Hard filmini Resmi Android Oyunu!

Özel kuvvetlerin güçlü bir komandası olarak Rus mafyasına karşı görev yaptığınız oyunda siyasi bir olayı çözemeye çalışıyorsunuz. Newyork un en ünlü polislerinden olan Jack McClane kontrol ediyorsunuz. Moskova sokaklarında mafyaların eline geçmiş nükleer silahları elde etmek için aksiyon dolu bir savaşın içine giriyorsunuz.

Durmadan koşu halinde olduğunu oyunda karşınıza çıkan çete üyeleriniz nişan alarak vuruyorsunuz.

Android Mafya Oyunun Özellikleri;

 • Awesome 3D grafikler
 • Canlı ve sürükleyici mekan tasarımları
 • Araçlar, kıyafetler, silahlar ve özel güçler
 • Saniyede 60 FPS yüksek çözünürlük
 • “bullet – time” özelliği ile bir merminin düşmanıza saplanırken yavaş çekimde izleme
 • Facebook ve Twitter entegrasyonu skor paylaşımı.

Sinema tarihinin popüler filmlerinden olan Die Hard filmini resmi oyununu APK olarak sitemiz üzerinden indirip Android tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

 

Uygulama Görüntüleri

 • DIE HARD
 • DIE HARD
 • DIE HARD
 • DIE HARD
 • DIE HARD
  Yorumlar


  • fakır
   08 Ocak 2014 - 18:03

   Oyun Çalışmıyor admin !!!Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.