Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Mart 2013
Toplam İndirme 5.342
Disk Boyutu 12M

Dentist Story – Android Dişçilik Oyunu

Diş hekimi olmaya hazırmısınız ?

Android cihazınızla Dişçilik oyunu oynamak istiyorsanız Dentist Story tam siz göre bir oyun diş problemleri ile gelen hastalarınızın problemleri tespit ediyorsunuz oyunun size tavsiye ettiği şekilde problemlerini gideriyorsunuz. Diş Hekimi olarak diş sağlığı bozulmuş hastalarınıza gargara yaptırabiliyor ağızlarını uyuşturup diş çekimi dolgu gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştiriyorsunuz.

Diş hekimliğini geliştirmen için hastalarını doğru tedavi etmelisin bunun sonucunda müşteri artışı olacak ve daha fazla para kazanacaksın.

 

Uygulama Görüntüleri

 • Dentist Story
 • Dentist Story
 • Dentist Story
 • Dentist Story
 • Dentist Story

Video

  Yorumlar


  • Mahmut Kulluk
   22 Mart 2013 - 22:44

   Nedenini bilmiyorum ama bu oyun acilmiyo bosuna zahmet edip de yuklemeyin o tek yildizi da isaretlemeden yorum yazamayacagim icin veriyorum  • Basak Uzun
   22 Mart 2013 - 22:44

   Tavsiye ederim denemeden konuşmayın  • Bilgehan Alpaydın
   22 Mart 2013 - 22:44

   Kesinlikle indirmeyin igrenc  • Batin Taha Onal
   22 Mart 2013 - 22:44

   Virus var  • Canberk Mansuroğlu
   22 Mart 2013 - 22:44

   Yuklemyn  • berke acikgoz
   22 Mart 2013 - 22:44

   Sacmalik  • Enes Guney
   22 Mart 2013 - 22:44

   Oyunda hzli olmaniz be hc hata yapmamaniz gerekyr hta yaparsaniz hemen su ckyo cok skldm ve vrs dolu sanki tabletn usttne agrlk ckms gbydi bir sure sonra aclmamaya basladi bende psman olup sldmBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.