Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 14 Nisan 2013
Toplam İndirme 38.996
Disk Boyutu 148M

CSR Racing – Android Araba Yarışı

En zorlu yarışta hayalindeki aracı yarıştır: terk edilmiş şehrin sokaklarında bir drag yarışı. Android CSR Racing, yepyeni bir yarış deneyimi oluşturmak için aslına uygun büyüleyici grafikler ile bağımlılık yapan oynayış tarzını bir araya getiriyor.

Audi R8, BMW M3 veya Chevy Corvette aracını turbo, nitro enjeksiyon ve aerodinamik iyileştirmelerle yükseltip daha da zorluk rakiplerini geç. Ve hazır olduğunda, şehri yöneten tayfaya karşı koyma zamanın gelecek.

BÜYÜLEYİCİ GRAFİKLER
Çığır açan bir aslına uygunluk sunan CSR Racing grafikleri, konsollar ile Android cihazınız arasındaki engelleri yıkıyor. Göz kamaştırıcı ayrıntı düzeyi ve yeni nesil aydınlatmanın bileşimi, şu anda pazarda bulunan tüm 1080p konsol otomobil yarışlarına üstünlük sağlıyor.

LİSANSLI ARAÇLAR
Audi, Bentley, BMW, Chevrolet, Dodge, Ford, GM, Mini, McLaren, Pagani ve Nissan’dan resmi lisansı alınmış araçlar; ayrıca Audi R8, Ford GT, Chevrolet Camaro, McLaren MP4-12C, Nissan GT-R, BMW M3 ve birkaç sürpriz de cabası!

EN ZORLU YARIŞ
R8 vs GT-R, Continental Supersports vs SLR McLaren. Senin aracına karşı onların aracı. Düzlükte. Güç, beceri ve taktik savaşı. Doğru devire ulaş ve turbonun devreye girmesini sağla. Ama nitroyu yanlış zamanda aktifleştirirsen mahvolursun.

ARACINI YÜKSELT
Turbo, motor aşamaları, ECU ayarları, yarış lastikleri ve daha birçok özellik içinden seçimini yaparak aracını, sürüş stiline uyacak şekilde stratejik olarak yükselt. Ama unutma: hiçbir araç birbirine benzemez – ince lastikli bir arkadan çekere kaldıramayacağı gücü yükleme.

SÜRÜŞÜNÜ KİŞİSELLEŞTİR
Kişisel plakaları, kişisel giydirmeleri ve orijinal çıkartmaları kullanarak kendi imzanı at.

ŞEHRE HAKİM OL
Yalnız değilsin. Şehri yöneten tayfa seni izliyor, yakında en iyi sürücülerinin karşısına çıkacaksın. Patronlarını yen ve bölgelerini ele geçir. Şu âna kadar her şey yolunda – ama işler göründüğü gibi değil…

—-

Android 2.3 (Gingerbread) ve üzeri gerekiyor.

En son içerik ve özelliklere erişmek ve profilinin yedeklendiğinden emin olmak için çevrim içi oynaman gerektiğini unutma.

LÜTFEN DİKKAT! CSR Racing, ücretsiz oynanan bir oyundur, ancak gerçek para karşılığı satın alınabilecek öğeler içerir.

CSR Racing, NaturalMotion Games tarafından üretilmiştir

————————————–

** DİĞER OYUNLARIMIZA DA BİR BAK!! Backbreaker, Backbreaker 2, Jenga, NFL Rivals ve My Horse; Hemen Google Play’den arayıp bul!**

Görüntüleri

 • CSR Racing
 • CSR Racing
 • CSR Racing
 • CSR Racing
 • CSR Racing
 • CSR Racing
  Yorumlar


  • tanre
   14 Haziran 2013 - 10:40

   açılmıyor  • jdjjrnd
   02 Kasım 2013 - 19:52

   Google playden indirmese ok 🙂Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.