BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > CJ: Strike Back

CJ: Strike Back

CJ: Strike Back indir google playstore CJ: Strike Back indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Ekim 2011
Toplam İndirme 3.704
Disk Boyutu 6,7M

CJ: Strike Back

Aksiyon dolu bir o kadarda zor bir oyun markette en çok indirlilen aksiyon oyunların listesinde üst sıralarda olan Strike Back ülkesini yabancılarının istilasına karşı korumaları düşmanları çok fazla ama doğa üstü güçleri ile bunların üstesinden gelebilir.

Oyun  hakkında tiyolar;

 • Düşmanlarınızı öldürmek için ekrana dokunmanız yeterli
 • Güçlü düşmanlarınızı öldürerek daha fazla puan toplayabilirsiniz.
 • Ekstra bonus alabilmeniz için istilacıların liderlerini öldrümen gerekli
 • Verilen görevleri eksiksiz yerine getirdiğinde yüksek puanlar kazanabilirsin.

CJ: Strike Back Ekran Görüntüsü

Etiketler :
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.