BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > Catapult Saga

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Nisan 2013
Toplam İndirme 3.339
Disk Boyutu 31M

Catapult Saga – Android Nişan Alma Oyunu

Catapult Saga oyununda Android nişan alma oyunlarıdan rakibinizi nişan alıp ateş ediyorsunuz bu ateş etme işlemi sıra ile yapılmakta rakibinizinde size nişan alıp ateş ediyor onun için elinizdeki fırsatları iyi değerlendirip rakibiniz sizi yok etmeden siz onu yok etmelisiniz.

 • Oku tutup çekin ve atış şiddetini ayarlayın.
 • Savaş becerileri savaşı kazanmak için size yardımcı olur
 • Farklı silahlar ve haritalar
 • 50 farklı görev
 • Tarihsel ekipmanlar ve görüntüler
 • Farklı oyun modları

Uygulama Görüntüleri

 • Catapult Saga
 • Catapult Saga
 • Catapult Saga
 • Catapult Saga
 • Catapult Saga
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.