BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Zeka ve Bulmaca Oyunları > Car Driver 1

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Aralık 2012
Toplam İndirme 20.900
Disk Boyutu 18M

Car Driver 1 – Android için Araba Park Etme Oyunu

Android Car Driver 1 oyunu beceri bulmaca türünden, oyuncuları zorlayan yerli yapım bir oyundur.  Engelli parkurlar içerisinde aracı engellere çarpmadan bitiş noktasına götürmeyi hedefler. Aracın kontrol seçenekleri içerisinde dokunmatik direksiyon ve hareket sensörü bulunmaktadır. 25 Bölümden oluşan bu oyun ilerleyen bölümlerde zorlaşmaktadır. Bölümler içerisinde  hareketli engeller, rampalar, virajlar ve köprüler bulunmaktadır.  İlerleyen bölümlerde nelerle karşılaşacağımızı henüz bilmiyoruz.

Oyun devamlı güncellenmekte ve yeni bölümler eklenmektedir. Geniş cihaz desteği sunan bu oyun Android 2.2 ve üstü  tüm sürümlerle uyumludur. Cihazınızın dokunmatik ekranı hassas değilse kontrol seçeneklerinden gyro sensörü denemenizi tavsiye ederim. Tablet kullanıyorsanız direksiyon iyi bir seçim olacaktır. Gaza dokunurken dikkat etmelisiniz.

Sorun ve görüşleriniz için
iletişim : bilgi@osmanelbeyi.com
Car Driver 1 Ekran Görüntüsü
Car Driver 1 Car Driver 1 Car Driver 1 Car Driver 1

    Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.