BURADASINIZ :

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Ekim 2013
Toplam İndirme 37.275
Disk Boyutu 49M

Android Otobüs Kullanma Oyunu

Eğer büyük araçlar sürüş sever misiniz? Sonra bu otobüs Sürüş oyunu denemek zorunda! Düzgün kontrol, gerçekçi araç fizik ve zorlu oyun.Online sıralama özellikleri ve başarıları ile dünyanın en iyi Bus Driver olmaya çalışın. Bus Simulator 3D Android için ilk ücretsiz otobüs oyunu!

Özellikler:
-Gerçekçi otobüs fizik
-Trafik araba sistemi
-Farklı otobüs sürücü
Şehir, kırsal, dağ, çöl ve kar: Her türden-Mekanlar
-Gerçekçi hasar
-Tilinting, düğmeler ve direksiyon kontrolleri.
-İç Kamera
Çevrimiçi sıralaması ile arkadaş-meydan
-Daha her hafta geliyor seviyeleri!

Uygulama Görüntüleri

 • Bus Simulator 3D
 • Bus Simulator 3D
 • Bus Simulator 3D
 • Bus Simulator 3D
 • Bus Simulator 3D
  Yorumlar


  • berkay
   16 Ekim 2013 - 02:18

   olum bun oyunlar nie açılmıo 🙁  • 1242342a
   25 Ekim 2013 - 17:26

   Çok guzel bir site valla  • 123h123c1234l
   28 Ekim 2013 - 13:41

   oyunu yükledikten sonra nasıl dosyayı acacaz acmıyorum  • 123h123c1234l
   28 Ekim 2013 - 13:41

   oyunu yükledikten sonra nasıl dosyayı acacaz acamadım  • zatturk hareketler bunlar
   19 Ocak 2014 - 16:05

   eğer tabletten oynıcaksan , explorere gir . orada intermal memory var oraya bas aşağı doğru in oyununu göedüğünde üstüne tıkla yükleye bas yükleme bittikten sonra aç a bas  • artist sado
   30 Mart 2014 - 14:15

   Çok güzel site oyunlarının bazılarını burdan indirdim  • mert
   26 Nisan 2014 - 22:50

   cok tesekkur ederim sadece bu siteden oyun indirebiliyorum.:-)  • erayk
   30 Nisan 2014 - 21:19

   vallla çok güzel hatta inanılmaz güzel bir site telefonumdaki tüm oyunları buradan indirdim.hepside çok güzel  • vjhgghhggd
   20 Mart 2015 - 22:54

   Tablete tek bur siteden indiriliyorBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.