Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 12 Aralık 2012
Toplam İndirme 9.547
Disk Boyutu 21M

Bridge Constructor – Android için Köprü Yapma Oyunu

Bridge Constructor, Android için Eğlenceli ve zorlu zeka oyunu

Android’de 1 numaralı yapboz ve simulasyon oyunu!

Farklı materyaller kullanarak köprünüzü inşa edin, araba ve kamyonlarla test edin ve sıradaki turun açılmasını bekleyin.

Camatuga Ada ülkesini keşfedin ve köprüleri vadilerin arasına, kanallara ve nehirlere inşa edin.

Köprüleriniz günlük durağan, araba ve kamyonların geçişi sırasında titreşim testine tabii olacaktır.

Ağaç, çelik, kablo veya beton gibi materyaller arasından dilediğinizi seçin ve köprünüzü yapın. Mükemmel köprü için uyumlu malzemeleri seçin. Malzemelerin seçimi sayesinde, köprünüzü çeşitli şekillerde yapabilirsiniz. Tek limit bütçeniz. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı bu fizik yapbozu ve simulasyon oyununda gösterin.

Bridge Constructor Köprü Yapma Oyunu Özellikleri;

 • 40 beyin geliştirici köprü inşa seviyesi
 • 5 ayar: Şehir, Kanyon, Plaj, Dağ, Tepe
 • OpenFeint’i açmak için 25+ zor ve eğlenceli eser
 • 4 farklı malzeme: Ağaç, Çelik, Kablo ve Beton
 • Titreşim analizi için renk göstergesi
 • Yüksek skorlar ve skorboardlar
 • Facebook ile bağlanma
 • Full sürümde reklam bulunmamaktadır.

Bridge Constructor FREE Ekran Görüntüsü
Bridge Constructor FREE Bridge Constructor FREE Bridge Constructor FREE Bridge Constructor FREE Bridge Constructor FREE

  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.