Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Nisan 2013
Toplam İndirme 3.207
Disk Boyutu 20M

Bloody Monsters – Android Canavar Vurma Oyunu

Bloody Monsters oyunu klasik nişan alma oyunlarından Angry Birds açmış olduğu yoldan ileryen oyunda kanlı canavarları vurarak bölüm atlıyorsunuz.

Her bölümde belirli bir kurşun adetiniz bulunmakta oyunda başarılı olabilmek için en az kurşun ile oyunu bitirmeniz kurşunları duvarlardan sekeceğini hesaplayıp ateş ederseniz bir kurşunda birden fazla canavarı yok edebilirsiniz. Oyunda canavarları yok etmek için çeşitli cisimlerde bulunmakta onları ateş edip canavarları öldürebilirsiniz.

Android Bloody Monsters Özellikleri;

 • Renkli canavar çeşitleri
 • Çoklu güçler ve silahlar
 • 200 bölüm güncellemelerle yenileri ekleniyor
 • Başarılı Animasyonlar
 • Gerçekci sesler

Görüntüleri

 • Bloody Monsters
 • Bloody Monsters
 • Bloody Monsters
 • Bloody Monsters
 • Bloody Monsters

Video

Bloody Monsters tanıtım videosu...
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.