Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.7.0.10
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 12 Aralık 2012
Toplam İndirme 3.848
Disk Boyutu 19M

Blood Brothers (RPG) – Android için Online Vampir Oyunu

Android Blood Brothers oyununu indirin ve oyunun neden 27 ülkede Google Play birincisi oldugunu tecrübe etme fırsatı yakalayın

Blood Brothers Android cihazlar için üretilmiş karanlik bir fantezi oyunudur, oyunun kahramanı vampirdir . Knight, samurai, high elf, dark elf, ape, lizardman, dwarf, veya goblin kahramanlarindan birini seçin ve ordunuza zaferi getirin.

Katil savaslari! Gizemli karakterler! Kesfedilmeyi bekleyen Sirlar! Heyecan verici savasi, karakter koleksiyonu  ve level atlama özelligi ile ilginç bir hikaye. Blood Brothers çok destansi bir Android Oyunu.

Oyunun Özellikleri;

 • Stratejik üstünlük saglamak için parti düzenleyin.
 • Okçuluktan büyücülüge, atesten yangina degisik kabiliyetler.
 •  Karanlik ayinlerde karakterlerinizi baglayin ve gelistirin.
 • Köyler, kaleler, zindanlar ve daha fazlasini ele geçirin.
 • Ücretsiz güncellemelerke yeni karakterler ve alanlar elde edin.

Blood Brothers için İpuçları

 • Yeni tanidiklar edindiginizde defansif oyun sergileyin, eski tanidiklarinizi önde birakin.
 • Nasil savasmak istediginize göre alanlarda kisa veya uzun yollar açin, Map (Harita) butonunu kullanin!
 • Özel olaylar sik sik gelir ve mutlaka katilin (özellikle alt seviyelerdeyken)
 • Blood Brothers dünyasi bilir, zorunluluk yok!

Blood Brothers Mobage tarafindan yapildi: En iyi sosyal oyun agi.
Oyun izinleri hakkinda sorulariniz mi var, lütfen ziyaret edin: http://moba.ge/app-permissions
Blood Brothers (RPG) Ekran Görüntüsü
Blood Brothers (RPG) Blood Brothers (RPG) Blood Brothers (RPG) Blood Brothers (RPG)

  Yorumlar


  • Xsileah
   29 Nisan 2013 - 22:09

   7HfDDz bu kodu girerseniz 3 Silver Coin ve 10.000 Gold kazanırsınız.Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.