BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Yarış > Bike Race Free

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.1.11
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Kasım 2012
Toplam İndirme 8.156
Disk Boyutu 28M

Bike Race Free – Motorsiklet Yarışı

Motorsikletin ile inanılmaz pistlerde yarış. Bu basit ve hızlı tempolu, fizik tabanlı ücretsiz oyunu oynayın.Telefona dokunarak hız ve fren yapın, sensörlerle dengenizi sağlayın. Ayrıca facebooktaki arkadaşlarınızla online oynayın. Sizde bu Android motor yarışı oyununu deneyin

Bike Race Free, Android Motor Yarışının özellikleri:

 • Çok oyunculu mod,
 • Basit kontroller
 • Yeni seviyeler kazanın ilerleyin,
 • 9 bağımsız Dünya
 • 72 zorlu bölüm
 • 13 şaşırtıcı bisiklet
 • Hızlandırmak için dokunun, dönmek için sağa-sola çevirin

 Android motor oyunlarının en iyi kabul edilen Bike Race Free oyununu deneyin, arkadaşlarınızla veya başkalarıyla online oynamanın tadını çıkarın.

Bike Race Free – Top Free Game Ekran Görüntüsü
Bike Race Free - Top Free Game Bike Race Free - Top Free Game Bike Race Free - Top Free Game Bike Race Free - Top Free Game Bike Race Free - Top Free Game

  Yorumlar


  • muco
   20 Kasım 2012 - 21:32

   ck guzel  • eray
   24 Kasım 2012 - 17:54

   çok güzelBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.