BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > Battle Of Sea

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 23 Mayıs 2013
Toplam İndirme 11.919
Disk Boyutu 33M

Battle Of Sea – Android Strateji Oyunu

Battle Of Sea ile muhteşem strateji deneyimine hazırlanın. Tehlikeli gemiler ve uçakların cepheyi aşmasına izin vermeyin. Mantıklı dizilimi yaparak strateji yeteneğinizi gösterin. Denizden ve Havadan gelen saldırılara karşı dikkatli olun. Seviye ilerledikçe zorlaşan saldırılara hazır olun. Kasanızdaki parayı mantıklı kullanın,dizilime dikkat edin ve düşmanları yok edin !

Battle Of Sea

– %100 Türkçe oyun içeriği ve Türk geliştiricileri tarafından yapılmıştır.

Oyunun geliştirilmesine destek olmak için ve yeni oyunlar için paypal bağış yapabilirsiniz.
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=YVY369BUTEMLE

Oyun Özellikleri

– Strateji tipi : Mantıklı dizilim ve sisteme göre düşmana saldırma.
– 6 Farklı Koruyucu ve kuleler
– Hava ve Kara saldırıları
– Birbirinden farklı 30 seviye.
– Seviye atladıkça cephe puanı kazanma.
– 3 boyutlu grafiklerle eğlenceli strateji
– 3 eksende kamera kontrolleri
– Çeşitli menü seçenekleri ve kullanım kolaylığı
– %100 Türkçe dil desteği

twitter.com/battleofsea – takipçimiz olun

Yardımları için Alper Sarıkaya’ya Teşekkür ederim.

Galaxy Note 2 ile Test edilmiştir.Sorun bulunmamıştır. Oyunda karşılaştığınız sorunları yalcinozdemir2@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Önemli not : Uygulama içerisinde reklam bulunduğu için bazı antivirüs programları oyunu tehlikeli olarak algılayabilir.

Uygulama Görüntüleri

 • Battle Of Sea
 • Battle Of Sea
 • Battle Of Sea
 • Battle Of Sea
 • Battle Of Sea
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.