Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Nisan 2014
Toplam İndirme 18.720
Disk Boyutu 41M

Armored Car HD – Android Araba Yarış Oyunu

Her platformda, yani playstation, xbox, bilgisayar, android fark etmeden en çok sevilen oyun türü kuşkusuz, araba oyunlarıdır. Yeni çıkan araba oyunları, farklı özellikler sunmaya başladı. Yenilikçi 3D grafikleri ve araçların silahlandırılması, oyunlara farklı bir hava katıyor.

Armored Car, android oyunu bu yeni akıma uyanlardan. Zırhlı araba anlamına gelen oyun HD kalitesinde grafiklere sahip. Oyuna başladığınızda, aracın seçimi sonrasında, nitro, silah ve dil seçenekleri sonrasında, rakip araçlar ile yarışa başlıyorsunuz.

Kontrolleri oldukça basit olan armored car oyununda, önünüzde seyreden araçlara, ateş açarak etkisiz hale getirmeniz de mümkün. Oyun esnasında, envanterinizde bulunan silahları seçerek istediğinizi devreye sokabiliyorsunuz. Ayrıca nitro kullanarak, ani hızlanma ile diğer yarışçıların önüne geçebilirsin.

4 farklı araba seçeneği, farklı puan toplama çeşitleri, 3 değişik yarış türü ( standart, hayatta kalma ve kovalama) ve son olarak facebook paylaşım desteği oyunun bazı özelliklerinden.

Görüntüleri

 • Armored Car HD (Racing Game)
 • Armored Car HD (Racing Game)
 • Armored Car HD (Racing Game)
 • Armored Car HD (Racing Game)
 • Armored Car HD (Racing Game)
 • Armored Car HD (Racing Game)
 • Armored Car HD (Racing Game)
 • Armored Car HD (Racing Game)
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.