BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Araçlar > Apk Manager Plus

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 27 Şubat 2012
Toplam İndirme 21.633
Disk Boyutu 108k

Apk Manager Plus

Apk Manager yeni versiyonu tüm sorunlarını gidermiş görselliğinide değiştirerek karşımızda marketin keşfedilmemiş uygulamalarından olan Apk Manager Plus cihazınızdaki tüm apk leri kendi otomatik tarayıp kurmanıza yardımcı oluyor kurmanızın yanında bu uygulamarı sorunsuz bir şekilde kaldırmanızıda sağlıyor. Uygulama çok küçük olmasına rağmen yapmış olduğu işler büyük, Android cihazda bulunması gereken bu uygulamanın eski versiyonu olan Apk Manager Plus indir inceleyebilirsiniz.

 

Apk Manager Plus Ekran Görüntüsü

  Yorumlar


  • mert
   20 Ağustos 2012 - 17:53

   sağoluın teşekkürler  • Dorak
   17 Aralık 2012 - 02:22

   Begendiginiz programlari lutfen Basil kullanildigi ve ne ise yaradigini paylasin  • Ayber
   17 Aralık 2012 - 02:22

   Begendiginiz programlari lutfen Basil kullanildigi ve ne ise yaradigini paylasin  • Asli
   17 Aralık 2012 - 02:22

   Herkes indirsin en iyisi bu  • Akif
   17 Aralık 2012 - 02:22

   Direk marketen yuklediklernizin apk olarak saklayabilir,apk olarak indirdiklerinizi kurabilirsiniz.pek yararli  • okan
   28 Ekim 2013 - 14:27

   yaaaa bu ne yüklenmiyo ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  • cloi
   08 Şubat 2015 - 00:42

   moved to sd cart diye bişey yok?Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.