BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Araçlar > AntTek Quick Settings

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Mart 2013
Toplam İndirme 1.994
Disk Boyutu 2,3M

AntTek Quick Settings – Android Hızlı Erişim

AntTek ile ayarlar, uygulamalar, aramalara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Android cihazınızdaki sürekli kullandığınız ayarlarınız, uygulamalarını ve aramalarınıza hızlıca ulaşmanız artık çok kolay AntTek uygulamasını cihazınıza kurduktan sonra hızlıca ulaşmak istediklerinizi panelinizden seçiyorsunuz ve ekranın üsttünde kırmızı bir menü beliriyor onu aşağı çekerek seçmiş olduğunuz herşey elinizin altında oluyor.

AntTek kullanarak zamandan gerçekten tasarruf sağlayabilirsiniz bilindiği üzere Android işletim sisteminde bir çok ayar bulunmakta bunlara ulaşmak vakit almakta bunların sürekli kullanılanları seçerek hızlı bir şekilde ulaşmak hemde bu işlemlerin ücretsiz olması uygulamayı dahada çekici hale getiriyor.

AntTek Hızlı Erişim ile neler yapabilirsiniz;

 • WiFi, mobil veri, bluetooth, alarm, rotasyon, uçuş modu, WiFi ve USB-Tethering, GPS, vb
 • Ses / Titreşim, Ses / Sessiz, Ses menüsü
 • Parlaklık modu
 • Web kısayol, uygulama kısayolu, yeni bir mesaj
 • Reboot, kapatma, kurtarma, kablosuz ADB, vb
 • Uygulama başlatıcısı

Uygulama Görüntüleri

 • AntTek Quick Settings
 • AntTek Quick Settings
 • AntTek Quick Settings
 • AntTek Quick Settings
 • AntTek Quick Settings
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.