Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Mart 2012
Toplam İndirme 57.717
Disk Boyutu 23MB

Angry Birds Space

Sonunda beklenen gün geldi aylar öncesinden size haberini vermiştik Angry Birds Space nin, Google Play düşeni daha saatler bile olmadı sitemizden indirip Kızgın kuşların yeni serisi olan Space (uzaydaki) versiyonu oynayabilirsiniz.

En son sürümü ile Kızgın Kuşlar uzayda yerçekiminin olmadığı alan domuzcuk arkadaşlarını kurtarmak için dahada sinirliler.

Angry Birds Space Özellikleri

 • 60 farklı gezegen bölümü
 • Farklı karekterdeki Kızgın Kuşlar
 • Sıfır yerçekiminin olduğu uzayda yep yeni maceralar
 • Gizli bonus seviyeleri
 • Uzay boşluğunu yansıtan kaliteli arka plan

Angry Birds Space Ekran Görüntüsü
Angry Birds Space -2Angry Birds Space -3Angry Birds Space -4Angry Birds Space -5Angry Birds Space -6

Video

Angry Birds Space tanıtım videosu...
  Yorumlar


  • kuşcu34
   14 Mart 2012 - 02:03

   Angry space nin çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum diğer oyunları bitirdim sıra bunda  • Ozan
   22 Mart 2012 - 16:01

   Günlerdir bu oyunu bekliyordum beklediğime deydi diyebilirim yerçekimin olmadığı alanda kızgın kuşlar gerçekten 10 numara tşk ederim biraz boyutu büyük, Hoşgeldin Angry Bird Space  • Ferudun Sercan Kınacı
   22 Mart 2012 - 16:03

   Yepyeni kuşlarla gerçekten güzel bir oyun olmuş Rovio Mobile firması böyle devam ederse Angry Birds eskimeyecek oyunların arasına girer  • serpil
   22 Mart 2012 - 16:07

   Sabahtan beri bekliyordum çok şükür indirme imkanı geldi yüklenmesini bekliyorum çok heyecanlıyım arkadaşlar  • Mirhasan Huseynzade
   16 Nisan 2012 - 16:15

   bu harika bir oyun hepsini gecmisim (angry birds, angry birds seosens, angry birds cannon, angry birds rio) sadece angry birds space gecmemisim ve geciyorum  • deniz soyer
   07 Temmuz 2012 - 22:25

   ne zaman indiriliyo ?  • turgay
   05 Ağustos 2012 - 21:39

   arkadaşlar oyunu nasıl indiriyoruz bilen varmı.  • ahmet 369
   28 Eylül 2012 - 19:09

   Bakacaz nasil oyun  • cemal
   06 Aralık 2012 - 19:13

   ya arkadaslar iki saattr bekyorm indirmedi bileniniz varmi  • gtyb jhyhgy
   26 Ocak 2013 - 18:42

   Bence oyun çok güzel bu oyunun çıkmasını bekliyodum bütün oyunlarını bitirdim bu oyunun çıkmasını bekliyodum 🙂  • oğuz
   26 Şubat 2013 - 17:50

   ama açılmıyo 10 gün aradım yok  • eto
   23 Mart 2013 - 19:26

   arkadaşlar
   yüklenmiyorBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.