Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Eylül 2011
Toplam İndirme 22.992
Disk Boyutu 8.6 MB

Android ZombieBooth

Ölümcül hastalığa yakalanan ve ısırdıkları herkesi kendi gibi zombie yapan meşhur filimleri eminim çoğumuz izlemişizdir. Photoshop veya herhangi bir fotoğraf düzenleme programına gerek duymadan, çektiğiniz fotoğrafı zombi yapabilirsiniz. Android ZombieBooth uygulamasında çektiğiniz fotoğrafları zombi efekti verebildiğiniz gibi dilerseniz önceden çekilmiş bir fotoğrafı da Zombi yapabilmek mümkün. Android ZombieBooth ile zombi yapılan fotoğrafı mail ile gönderebilir veya cihazınıza kayıt edebilirsiniz.

Uygulamanın tek eksi yönü Video kayıt özelliğinin olmaması. Çekilen fotoğrafı otomatik olarak tanıma özelliğine sahip, peki bu tanıma özelliği ne? Örneğin kaşınızı, gözünüzü ve ağzınızı otomatik olarak tanıyor. Kimi zaman kızgın kızgın kaşlarını çatarak kükrüyor, kimi zaman göz bebeklerini oynatarak bizi şaşırtıyor. Parmağınız ile ağzına dokunduğunuzda kana susamış olan zombi parmağınızı yemeğe başlıyor ekrandan akan kanlar uygulamanın ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Sonuç olarak Android ZombieBooth uygulaması, eğlenceli hoş vakitler geçirmemizi sağlayarak bize 3D görselliği ücretsiz olarak sunuyor.

Android ZombieBooth Özellikleri

 • 3D grafik
 • Ücretsiz ve Reklamlı
 • Fotoğrafı paylaşabilme veya gönderebilme

Android ZombieBooth Eksi Yönü

 • Efekte Video kayıt özelliği eklenmemiş

Android ZombieBooth Ekran Görüntüleri


Android ZombieBooth Video

  Yorumlar


  • SELİM BERA
   10 Şubat 2012 - 20:59

   Çok faydalı bir uygulama. Uzun süredir deniyordum çalışmıyordu. Ama artık çalışıyor. Yüklemenizi tavsiye ederim.  • MUSTAFA FERAY
   10 Şubat 2012 - 20:59

   Sanırım bu kadar olur.  • TOPRAK LAN
   10 Şubat 2012 - 20:59

   Hic bir sey anlamadim. Sacma gibi.  • yeliz zorlu
   10 Nisan 2012 - 22:16

   slm arkadaşlar  • Mücahit ZombieBooth sever :D
   30 Temmuz 2012 - 14:34

   ya indiriyorumda masaüstünde açılmıo……  • yunus
   23 Şubat 2013 - 20:41

   telefona nasıl atcaz atıyomda göstermiyo
   attığım şeyi   • Ferudun Sercan Kınacı
    23 Şubat 2013 - 20:50

    Yunus bey nereye atıyorsunuz apk dosyasını ?Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.