BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > Trivia Savaşı

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.2.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 05 Nisan 2013
Toplam İndirme 1.600
Disk Boyutu 18M

Android Trivia Savaşı

“Trivia Savaşı”na hoş geldin – “Gemi Savaşı” ve “Scrabble” (Kelime oyunu) oyunlarının en iyi kombinasyonudur! Arkadaşlarınla bilgisayarda ve mobil cihazlarda oynayarak şansını ve bilgini dene! Şansını arttırmak için çok sayıda harf ve kelime zırhları, ipuçları,silahlar ve daha birçok şey bulunan bir mağazayı ziyaret et. Arkadaşlarını davet etmeye unutma! Unutma – öngörülebilir bir düşman iki müttefik değerdir. Kelimeler okyanusunda iyi şanslar ve iyi bir hız sana, denizci!

Özellikler:
– İnanılmaz grafik, skin ve sesler
– Ölümcül silah ve güçlü zırh
– Facebook entegrasyonu
– Çoklu platform! Her yerde ve her zaman oyna!
– Oyun puanları sunucumuzda saklanır
– MyXProfile aracılığıyla kendi oyun paralarını diğer oyun paralarına dönüştür

Uygulama Görüntüleri

 • Trivia Savaşı
 • Trivia Savaşı
 • Trivia Savaşı
 • Trivia Savaşı
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.