BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > Sonic Dash

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.8.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Kasım 2013
Toplam İndirme 22.275
Disk Boyutu 42M

Android Sonic Dash Oyunu

Dünyanın en hızlı kirpisi artık Android Market de!

Ünlü oyun yapımcısı Sega nın ilk olarak appstore üzerinden yayınladığı Sonic Dash oyunu bugun itibari ile Android Market de yayınlandı. Ücretsiz olarak oyun sevenlerle buluşan oyun kısa zamanda Android Market in popüler oyunları arasına girmeye aday diyebiliriz.

Sonic Dash oyunu Temple Run ile ortaya çıkan oyun tarzı üzerine kurulmuş grafik kalitesi ve hızlı aksiyon dolu yapısı ile kendine hayran bırakıyor. Normal tempoda başlayan oyunda önünüze çıkan engelleri aşıp ilerledikçe tempo artıyor Sonic in en önemli hareketi olan yuvarlanma hareketi kullanarak birçok engeli atlatabiliyorsunuz.

 

Uygulama Görüntüleri

 • Sonic Dash
 • Sonic Dash
 • Sonic Dash
 • Sonic Dash
 • Sonic Dash
  Yorumlar


  • Can
   30 Ocak 2014 - 03:28

   İyi Oyun İndirin. ♥  • hihi
   12 Temmuz 2014 - 15:11

   oyun güzel de benim tabletimin sürümü 4.2 ama yinede çok kasıyo ve kırmızı madalyalar neredeyse hiç yok  • hihi
   21 Haziran 2015 - 00:09

   oyun internetlimiBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.