BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Haberleşme > Android Skype

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.8.0.920
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 27 Nisan 2012
Toplam İndirme 45.435
Disk Boyutu 14M

Android Skype

Kuşkusuz dünyanın en çok kullanılan iletişim araçlarından birisi olan Skype ile ücretsiz bir şekilde görüntülü ve sesli bir şekilde mesafa fark etmeksizin görüşme yapabilirsiniz. Skype kullanamaya başlamak için üye olmalısınız üyelik ücretsizdir üyelik işlemini tamamladıktan sonra Skype kullanan tüm dostlarınızla ücretsiz bir şekilde görüntüsü sesli isterniz mesaj atarakta görüşebilirsiniz.

Skype ses ve görüntü kalitesi olarak dünyadaki tüm rakiplerinizi geride bırakmış durumda bir çok platform için mevcut olan skype internet bağlantınız olduğu her yerden sevdiklerinize ulaşabilirsiniz.

Skype ile yapabilecekleriniz.

– Skype anlık 3G – Wi-Fi bağlantınızla görüntülü ve sesli aramalar yapabilirsiniz.
– Düşük ücretlerle sabit hatlara sms yollayabilirsiniz.
– Kişi listenizdekilere resimler, videolar ve dosyaları gönderebilirsiniz.
– Skype ile yüksek kaliteli konferans görüşmeler yapabilirsiniz.
– Skpe ile cihazınızın hem ön kamerasını hemde arka kamerasını kullanabilirsiniz.

Android Skype Ekran Görüntüsü
Skype - free IM & video calls -2Skype - free IM & video calls -3Skype - free IM & video calls -4Skype - free IM & video calls -5Skype - free IM & video calls -6

  Yorumlar


  • ulvi
   27 Temmuz 2013 - 11:36

   Olmaz  • salima
   01 Ağustos 2013 - 20:17

   Yok  • konul
   11 Kasım 2013 - 17:18

   Super  • Ripbyrustavi02
   08 Mart 2014 - 19:06

   yeni sürüm bende çalışmıyor , eski sürüm daha iyi sanırım ?  • muyo
   02 Mayıs 2014 - 15:47

   skype yi nasıl yükleyebilirim nokia 808  • Isimsiz kahraman
   20 Ağustos 2015 - 14:20

   Nokia 3310 a oluomu  • isiisnsmsskskskdkckd
   31 Ağustos 2015 - 23:32

   Iyi ama nasil kullaniliyoBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.