BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Araçlar > Google PlayStroe

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 02 Kasım 2013
Toplam İndirme 17.085
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Android Market Play İndir

Android işletim sisteminin resmi Marketi olan Playstore cihazlarınızdan ulaşabileceğiniz uygulaması.

Android Market olarak piyasaya çıkan uygulama google yenilikleri ile Google Playstore ismini aldı ve birçok özelliği yenilendir. Playstore üzerinden cihazınızın Android sürümü ile uyumlu yüzbinlerce oyun ve uygulamaya indirebilirsiniz.

Kategorize edilmiş bir çok uygulamayı ulaşıp açıklamalarınıdan fikir edinebilir kullanmakta olduğunuz uygulamalar hakkında yorum ve oy verebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

 • Google PlayStroe
 • Google PlayStroe
 • Google PlayStroe
 • Google PlayStroe
Etiketler :
  Yorumlar


  • yucelarslan
   06 Kasım 2013 - 19:49

   Denemeden ne yazalım ki?  • KuralSız
   20 Aralık 2014 - 23:26

   busıteden daha hıc bısey ındırmek nasıp olmadı lutfen bırı nasıl ındırılır gostersınBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.