Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Aralık 2012
Toplam İndirme 6.379
Disk Boyutu 37M

Android LingLing ile İngilizce öğren

Sadece 10 ay içinde akıcı İngilizce konuşmayı öğrenin! Bildiğimiz dünyayı değiştirecek devrimci yöntem!

Tüm dünyada 1 trilyon kişi üzerinde şu anda İngilizce dil öğreniyorlar. Bunlardan sadece % 30 si bu dili konuşabilen… Bu % 70 içinde olmak istiyor musunuz – Hala öğrencisiniz ve bilmiyormusunuz? Eğer öğrenmek istiyorsanız,vakit kaybetmeyin. Etkin olmayan yöntemler için zaten ne kadar zaman hayatınızdan harcandı?

★★★★★ “Eğlence ve eğitim dünyasında bu bir devrim! ”

★★★★★ “Ben bağımlısı oldum bunun – Bu İngilizce öğrenme gerçekten çılgın, ve harika bir yoldur!”

Öğretim İngilizce dünyasında devrim şimdi geliyor! Dünyadaki öğrenmede en etkili yöntem!

************** Önemli **************
Eşsiz LingLing alghoritm ile SİZE HER AY 750 kelime ezberletilecek.
************************************
Yeni paketler satın alarak hasılatının % 1’i çocuklar için sadaka gider.

LingLing okulunun 15 deli öğrencisi hayatınızın en büyük macerası aracılığıyla sizinle gidecek – LingLing karakterleri ile aşırı eğlenirken 10 ay sonra size akıcı İngilizce konuşabiliyor olacaksınız!

Eğlence ile karışık ezberleme Devlet sistemi – Her gün inanılmaz bir ilerleme olur!

OYUN & EĞLENCE
✔ HD heyecan verici ve güzel bir oyun oynayarak İngilizce öğrenin
✔ Milyardan fazla kombinasyonları ile avatar oluşturma imkanı ve bu şaşırtıcı macera boyunca onunla gidin
✔ Tüm gizli Galibiyetler ve gizli ikramiyeleri keşfedin

ÖĞRENME
✔ Geleneksel yöntemlerden 20 kez daha hızlı öğrenme – Her ay 750 yeni sözcük
✔ 3 zorluk seviyesi 21.000 + Sözcükler Veritabanı, ve hala (ücretsiz 1500) büyüyor
✔ Zaten 17 dilde tercüme edildi. (Japonca, Korece, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Filipince, Hindu, Çin, Ukrayna, Tayland, Lehçe, İtalyanca, Endonezya, Türkçe, Portekizce, Rusça, Arapça)

SOSYAL
✔ Diğer insanlarla yarış – Arkadaşlarınızla yarışın
✔ Sizin ilerlemelerinizi paylaşın – Her gün daha iyi hale nasıl hızlı geldiğinizi,insanlara gösterme imkanı!

Hemen indirin! Ücretsiz şu anda en büyük macera başlayın!
LingLing İngilizce öğren Ekran Görüntüsü
LingLing İngilizce öğren LingLing İngilizce öğren LingLing İngilizce öğren LingLing İngilizce öğren LingLing İngilizce öğren

    Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.