Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 09 Ocak 2013
Toplam İndirme 1.571
Disk Boyutu 1,8M

Android için TFF Uygulaması

Türk futbolundaki son gelişmeleri kaçırmayın. TFF.org mobil uygulaması ile Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), A Milli Takım, Spor Toto Süper Lig, diğer ligler ve genç milli takımlar ile ilgili haberlere ve daha fazlasına ulaşın.

TFF.org mobil uygulamasını indirenler Türkiye’deki tüm profesyonel liglerdeki maç sonuçlarını, puan durumlarını ve fikstürleri görüntüleme keyfini yaşarken; kapsamlı bir içeriği bulunan bilgi bankası bölümü sayesinde de futbolcu, teknik direktör, hakem profilleri ile tüm liglerin ve milli takımların önceki maç sonuçlarına da erişebiliyor.

Kısacası Türk futbolunu yakından takip etmek isteyen herkes, bu uygulamayı kullanmalı.

İÇERİKLER

– Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) hakkındaki son haberler
– A Milli Takım ile ilgili son haberler ve fotolar
– Spor Toto Süper Lig dahil, Türkiye profesyonel liglerinin tüm maç sonuçları, puan durumları ve fikstürleri
– Türkiye Kupası’ndan bütün haberler, eşleşmeler ve maç sonuçları
– Genç milli takımlar ile ilgili tüm gelişmeler ve maç sonuçları
– Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) statü ve talimatları
– Futbolcu profilleri
– Teknik direktör ve hakem profilleri
– Kapsamlı bilgi bankası sayesinde tüm liglerin ve milli takımların önceki maç sonuçları ve puan durumları

TÜRKİYE’DE FUTBOL

Türkiye topraklarında futbolun ilk olarak 19. yüzyılın son çeyreğinde oynanmaya başladığı bilinmektedir. Osmanlı döneminde Selanik’te yakılan ilk ateş, zamanla Bornova çayırlarına kadar yayılmıştır. İlk futbol kulübü ise yine İzmir’de İngilizler tarafından kurulmuştur. Yusuf Ziya Öniş başkanlığında 1923 yılında kurulan Türkiye Futbol Federasyonu, kuruluşunun ardından FIFA’ya başvurmuş ve 21 Mayıs 1923 tarihinde FIFA’nın 26. üyesi olmuştur.

Bir sonraki dönem, Türk futbolunun gelişmesinin devamı diye özetlenebilir. 1952’de profesyonelliğin kabulünün ardından 1954’te A Milli Takım İsviçre’de düzenlenen Dünya Kupası’na tarihinde ilk defa katılmayı başarmıştır. 1996’da ise Türkiye, tarihinde bir ilki daha gerçekleştirip İngiltere’de düzenlenen Avrupa Şampiyonası finallerinde mücadele etmiştir. Bu dönemden sonra, A Milli Takım EURO 2000’e de katılmaya hak kazanıp, bu turnuvada çeyrek finale yükselmiştir.

2002 yazı ise Türk futbol tarihinin en unutamayacağı günlerine sahne olmuştur. Türkiye FIFA 2002 Dünya Kupası’nı 3. sırada tamamlamayı başararak bir kendi adına rekora imza atmıştır. EURO 2008’de de aynı başarıyı gösteren A Milli Takım, bu şampiyonada da Almanya’ya karşı yarı final oynamıştır.

 

Görüntüleri

 • TFF
 • TFF
 • TFF
 • TFF
 • TFF
 • TFF
 • TFF
 • TFF
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.