Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.65
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Kasım 2012
Toplam İndirme 161.527
Disk Boyutu 6,0M

Okey Artık Cebinizde

Türk insanın vazgeçilmez eğlencesi, oyunu artık cebimizde. Evde, yolda, bayırda, çayırda istediğiniz  zaman yanımızda.Online olmayan bu oyunda zorlu yapay zeka ile oynuyoruz.

Android okey oyunu özellikleri:
* Gelişmiş yapay zeka
* Full HD grafikler
* Multitouch desteği (tabletler için mükemmel)
* Mükemmel oynama kolaylığı
* Sayıdan düşmeli oyun modu
* Yüksek kalite animasyonlar
Okey Ekran Görüntüsü
Okey Okey Okey Okey Okey

  Yorumlar


  • gyoko
   22 Kasım 2012 - 23:53

   Oyunlari  • alperen
   01 Aralık 2012 - 20:46

   ferubun bey okeyi indirdim acarken ekrana not dusuyo DİKKAT androit market harici yukleme yaptiniz telinize gelecek zarardan siz sorumlsnz gibi not geliyo acikcasi korktum ve iptal tusuna bastim sizce telime zarar verirmi sizin oyunlr tsk   • Ferudun Sercan Kınacı
    01 Aralık 2012 - 20:59

    Alperen bey orjinal uygulamanın yedeğini alarak web sayfamızda yayınlıyoruz ayrıca Kasypersky virüs programı ile kontrol ediyoruz.  • Fakir
   12 Ocak 2013 - 21:17

   İyidir  • mahmut tuncer
   08 Kasım 2013 - 20:36

   laaaaooo bu okey çok güzel lllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo  • Vara kiri
   18 Ocak 2014 - 20:21

   Zaaa İQS D  • Köy
   21 Aralık 2017 - 12:32

   Bok amına ben açamadım aminaBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.