Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6.2.10
Kullanım İzni
Dil İngilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Eylül 2011
Toplam İndirme 91.597
Disk Boyutu 18M

Android Fruit Ninja İnceleme

Şüphesiz Android ve Iphone da en çok bilinen oyunlardan biri Fruit Ninja’dır. Görsellik olarak son derece tatminkar Fruit Ninjada ki amaç bomba dışındaki bütün meyveleri kesmeye çalışmaktır. Oyun’un diğer bir ismi ise “Karpuz Kesme Oyunu” diye geçmektedir.Meyveleri kestikçe emin olun meyveleri yemek isteyeceksiniz, birbirinden lezzetli Karpuz, Hindistan Cevizi, Muz gibi meyveleri keserek puan kazandığınız ve kazandığınız puanlarını çevrim içi olarak paylaşarak Dünya geneli skorunuzu görebilirsiniz. Fakat inanılmaz puanlar var, şaşırtıcı.. Samuray kılıcıyla karpuz kesmeye başladığınızda saatin kaç olduğunu unutacaksınız, son derece başarılı grafiklere sahip oyunda 3 farklı mod var. (Classic, Zen ve Arcade)

Android Fruit Ninja Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak oldukça basit 3 farklı moddan birini seçerek giriyoruz ve bomba harici her meyveyi kesiyoruz. Özel meyveler x2 ile çarpılır, bazı meyveler ise slow motion yaparak ağır çekimde seri kesimler yapmanızı sağlar. Özel durumlarda farklı kılıçlar çıkabilir. Aynı anda birden çok meyve keserseniz örneğin Arcade Modunda 10 adet meyveyi aynı anda kestiniz +55 puan kazanırsınız.

Android Fruit Ninja Özellikleri

 • 3 farklı mod
 • Online skor paylaşımı
 • Ücretsiz, reklamlı

 

 

Görüntüleri

 • Android Fruit Ninja
 • Android Fruit Ninja
 • Android Fruit Ninja
 • Android Fruit Ninja
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.