BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Eğlence > FatBooth – Yüz Şişmanlatma

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 05 Mayıs 2012
Toplam İndirme 18.349
Disk Boyutu 3,8M

Android FatBooth – Yüz Şişmanlatma

Eğer Şişman olsaydınız yüzünüz nasıl olurdu? İşte bu sorunun cevabını merak ediyorsanız ve Android kullanıcısıysanız FatBooth Yüz Şişmanlatma uygulamasını yüklemelisiniz.

FatBooth uygulaması ile istediğiniz resmi şişmanlatabilirsiniz sonuç oldukça komik olacak size garantisini verebilirim. Şişmanlattığınız fotoğrafı facebook twitter veya mail olarak paylaşabilirsiniz.

Diğer Tavsiye Ettiğimiz Uygulamalar

Resmi Zombi Yapma – ZombieBooth

Resmi Yaşlandırma – AgingBooth

Komik Suratlar – Photo Warp

FatBooth Ekran Görüntüsü
FatBooth -2FatBooth -3FatBooth -4FatBooth -5

  Yorumlar


  • SEA
   25 Mayıs 2013 - 08:25

   BİLGİSTARAMI İNDİRİLİOO   • Ferudun Sercan Kınacı
    25 Mayıs 2013 - 10:19

    Android cihazlar için bu uygulamaBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.