Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Nisan 2012
Toplam İndirme 3.139
Disk Boyutu 26M

Android Farm Invasion – Mısır Hırsızı Uzaylılar

Farm Invasion, Amerikada mısır eken bir çiftlikte geçmekte oyun görsellik olarak oldukça iyi ve bir okadar eğlenceli bir hasata  varmısınız?

Ekmiş olduğunuz mısırları uzaylılar tarafından istilaya uğruyor siz ise hasat aracınızla onları tarlanızdan uzaklaştırmanız gerekli bir yandanda mısırları biçmeniz gerekli. Farm Invasion  başlangıçta kullanacağınız aracı seçiyorsunuz ve silahınızda alıp  ekinlerinizi istila eden uzaylıları topraklarınızdan uzaklaştırmalısınız.

Seçmiş olduğunuz araç ile uzaylıları öldürüp bir yandan ekinleriniz biçerken karşınıza bazı bonuslar toplayarak farklı güçler elde edebilirsiniz. Oyun içinde kullanabileceğiniz bonusları ücret karşılığında satın alabilirsiniz. İyi eğlenceler

Görüntüleri

 • Farm Invasion – Mısır Hırsızı Uzaylılar
 • Farm Invasion – Mısır Hırsızı Uzaylılar
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.