BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Yarış > Drag Racing Bike – Motor Yarışı

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 27 Nisan 2012
Toplam İndirme 11.342
Disk Boyutu 12M

Android Drag Racing Bike – Motor Yarışı

Google Play in en popüler motor yarışlarından biri olan Drag Racing Bike ile aksiyon dolu bir motor yarışına hazırmısınız?

Drag Racing Bike 17 farklı motoru bünyesinde bulunduruyor ve online olarak gerçek oyuncularla yarışma imkanınız var yarışlar kazandıkça paranız artmakta ve bu paraları motorların kilitlerini açmada kullanabilirsiniz. Mantık olarak oyun düz yolda en hızlı giderek bitiş çizgisine ilk varan olmak yani klasik Drag oyunları gibi vites atma zamanları iyi ayarladığınız sürece oyunu kolaylıkla kazanabilirsiniz.

Drag Racing Bike Motor Yarışının Özellikleri

 • 4 farklı modda online yarışçılarla kıyasıya mücadele imkanı
 • Dünya geneli sıralama girme imkanı
 • Facebook ve Twitter üzerinden paylaşma
 • 17 farklı motor seçeneği

Drag Racing: Bike Edition Ekran Görüntüsü
Drag Racing: Bike Edition -2Drag Racing: Bike Edition -3Drag Racing: Bike Edition -4Drag Racing: Bike Edition -5Drag Racing: Bike Edition -6

  Yorumlar


  • ciliz
   15 Eylül 2013 - 20:08

   çok ama çok begendimBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.