Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.8
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Ekim 2012
Toplam İndirme 2.852
Disk Boyutu 39M

Dead on Arrival

Android Dead on Arrival, oyunun da cehenneme dönen şehrin hastanesin de yaşam mücadelesi veren karakteri canlandırdığımız oyun da yayılan virüsü kontrol etmek ve hastalığın başka sivillere bulaşmasına engel olmak için yapmanız gereken tek bir şey var o da öldürmek

3D grafiklere eşlik eden zombi sesleri sizi kısa süre de oyuna bağlamayı başarırken oynanılabilirlik olarak SAS Zombie Assault 3′u hissetirmeyi başarıyor.

Dead on Arrival’un ayrılan özelliği ise Multiplayer desteğinin yer almaması.

Android Dead on Arrival Özellikleri

 • OpenFeint
 • 3 Grafik Kalitesi Seçeneği
 • Öğretici Mod

Dead on Arrival Ekran Görüntüsü
Dead on Arrival Dead on Arrival Dead on Arrival Dead on Arrival Dead on Arrival

  Yorumlar


  • adolf hitler
   21 Kasım 2012 - 21:29

   oyun geç indi ama ben beyendim super bir saldırı ve strateji oyunuBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.