BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Spor Oyunları > Darts

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Haziran 2012
Toplam İndirme 9.746
Disk Boyutu 1,4M

Android Darts Oyunu

Bir çoğumuzun severek oynadığı Darts oyununu artık Android cihazınızdada ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

Android Darts oyunun tek eksiği multiplayer desteği olmaması bilgisayar karşı oynuyorsunuz bu durum ise belli bir zaman sonra sıkıcı hale gelmekte. Darts oyunu bilmeyenler için bir kaç açıklama yapmak gerekirse karşınızdaki numaralarla belirlenmiş darts tahtasına elinizdeki oku atmaya çalışıyorsunuz en orta noktayı isabetleye çalışmalısınız en yüksek puan orta kısımdan alınmakta.

Darts Ekran Görüntüsü
Darts -2Darts -3Darts -4

  Yorumlar


  • Hasan
   01 Ağustos 2012 - 01:08

   Üstad ingilizce türkce sözlük indirdim telefon xperia arc.s ancak telefonda çalıştıramadım. bi yardımcı olursanız sevienirim. kolay gelsin.  • Ege
   23 Ocak 2015 - 00:46

   Çok Güzel Site Bu Siteyi Çok Sevdim Google Play”dan Bile Daha İyiBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.