BURADASINIZ :

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Ekim 2012
Toplam İndirme 19.600
Disk Boyutu 323M

Android CONTRACT KILLER 2

Bu şehirde kanunları uygulayacak birileri yok!

Jack Griffin, karakterini canlandırdığımız ve serinin devamı niteliliğini taşıyan CONTRACT KILLER büyüleyici bir senaryo ile Google Play store’de yerini aldı.

Glu Mobile imzasını taşıyan ve Android oyun severlerle buluşan CONTRACT KILLER 2’de yarım kalan Mafya tetikçiliği görevi kaldığı yerden devam ederken, akılcı bir yol izleyen ve korsanın önüne geçilemeyeceğini anlayan, Glu Mobile her zaman ki gibi oyunu ücretsiz sunmasına rağmen ekipman gelirlerini ön plana çıkarıyor.

Glu Yapar da

Google Play’de belli başlı geliştiricilere ait oyunlar da net fikirler ortaya koyabilmeniz mümkün, Glu’nun geliştiriciliğini üstlenlendiği bir çok Arkade – Aksiyon oyunlarında genel de sabit noktalar göze çarpıyor serbest gezinmelerden ziyade belli başlı noktalara gidebiliyorsunuz.

Genel olarak eğer bir kez Glu Mobile oyununu oynadıysanız diğer tüm Glu Mobile oyunlarını genelleme yapabilmeniz mümkün.

Android Android CONTRACT KILLER 2 Özellikleri
1- Oyun içi Kazanç Sistemi
2- Özelleştirilebilir Ekipmanlar
3- Slow Motionlar
4- 3D Grafikler

Video;

CONTRACT KILLER 2 Ekran Görüntüsü
CONTRACT KILLER 2 CONTRACT KILLER 2 CONTRACT KILLER 2 CONTRACT KILLER 2 CONTRACT KILLER 2

  Yorumlar


  • orhan82
   26 Ekim 2012 - 11:22

   on numara bi oyun  • mangal
   20 Aralık 2012 - 20:49

   Açıldıgı zaman iki farklı sorunu sırayla gösterip duruyo acilmiyo bi yardim   • Ferudun Sercan Kınacı
    20 Aralık 2012 - 22:18

    Google Play linkine tıklayıp indirmeyi deneyin cihazınızla uyumlu olmayabilir.  • husamettin
   27 Ekim 2013 - 02:26

   Nedion gardaş  • can
   20 Kasım 2013 - 01:40

   ya xperia lt 26i war cihazla uyumlu değil diyor nasıl indirebilirim başka bi yardım  • yokkk
   13 Ağustos 2014 - 16:28

   Hileli dimi  • malabadi
   29 Ekim 2014 - 05:12

   hilesi olsa söper olur  • NARİN YILMAZ
   25 Mart 2015 - 20:41

   KOMPUTERE YUKLEMEK OLUR VEELA OYUNDUR  • yarakci
   19 Şubat 2018 - 06:06

   lan kahbeBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.