BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Araçlar > Çağrı Yöneticisi

Çağrı Yöneticisi

Çağrı Yöneticisi indir google playstore Çağrı Yöneticisi indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.9.9
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Kasım 2012
Toplam İndirme 7.259
Disk Boyutu 654k

Android Çağrı Yöneticisi ile İstenmeyen Çağrıları Engelleyin

Çağrı Yöneticisi ile istenmeyen çağrıları kolayca engelleyebilirsiniz. Çağrı engelleme kriterlerinizi seçin ve gelen aramalardan artık rahatsız olmayın. Toplantıda, tatilde, işte, uyurken ya da sizi rahatsız eden bir numarayı engellemek için “Çağrı Yöneticisi” ni kullanabilirsiniz.
Uygulama Özellikleri
– Çağrı engelleme seçeneği ( reddetme , yanıtlayıp reddetme)
– Telefon rehberinden ya da arama geçmişinde numara ekleme seçeneği,
– Blacklist oluşturma,
– Blacklist’te yer alan numaraları engelleme seçeneği,
– Telefon rehberinde olmayan numaraları engelleme seçeneği,
– Gizli numaralardan gelen aramaları engelleme seçeneği,
– Engellenen çağrıları görüntüleme,
– Tüm çağrıları engelleme seçeneği,
– Bilgilendirme özelliği
Uygulamayı iyileştirebilmemiz için gördüğünüz eksikleri, fikirlerinizi bize mail atınız.
Çağrı Yöneticisi Ekran Görüntüsü
Çağrı Yöneticisi Çağrı Yöneticisi Çağrı Yöneticisi Çağrı Yöneticisi Çağrı Yöneticisi

  Yorumlar


  • Eren Ayan
   15 Aralık 2012 - 15:21

   Eywallah işime lazımdı telşekkürler  • Muammer
   27 Mayıs 2013 - 12:54

   Lazımdı , teşekkürler  • mat340ss
   01 Haziran 2013 - 00:54

   SARKADAŞLAR ÇAĞRI ENGELLEME AKTİF DİYOR VE TELEFON EDEBİLMEMİZ İÇİN KALDIRILMASI GEREKİYOR NASIL YAPILIR  • sonunda
   02 Temmuz 2013 - 20:41

   uzun zamandr rahatsz ediliyordum çağrı yönetici sayesinde rahata erdim google playden aratın yükleyin ekrandaki gibi ayarlarını halledin ihtiyacınız olursa kullanın çok memnunum mükemmel uygulamaya teşekkürler :)Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.