Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Nisan 2012
Toplam İndirme 8.835
Disk Boyutu 1,8M

Android Bil Yarış Bilgi Yarışması

Genel Kültür, Tarih, Edebiyat, Spor, Coğrafya ve Sinema kategorilerinden çeşitli sorularla bilginizi sınayabileceğiniz ve aynı zamanda yeni bilgiler öğrenebileceğiniz bir bilgi yarışması.

Kategorilere göre soru dağılımı;
Genel Kültür : 1000
Coğrafya : 600
Sinema : 600
Müzik : 600
Tarih : 600
Spor : 600
Toplam : 4000 soru

Not: Oyunda alınabilecek en yüksek puan 15bin’dir.

v2.1
– Soru sayısı 4000.
– Görsellikle ilgili ufak değişiklikler yapıldı.
– Uygulamayı SD karta taşıyabilirsiniz.

v2.0
– Artık tek bir sette 100 soruya kadar yarışabilirsiniz.
– Yarışma mantığı 3 yanlış cevap verildiğinde bitecek şekilde düzenlendi.
– Soru sayısı 3000 oldu.
– Kişisel istatistiklerin yanında online olarak yüksek skorların tutulması sağlandı. Artık puanınızı diğer yarışmacılarla karşılaştırabilirsiniz.

v1.2
– Yorumlarda bahsedilen ekran yan çevrilince oyunun başa dönmesi hatası çözüldü.
– Soru sayısı 2000’e artırıldı. Bu yüzden ilk yüklemede oyunun açılması yavaş olabilir. Diğer kullanımlarınız normal olacaktır.
– Yarışma içinde gösterilen reklamlar kaldırıldı.
– İstatistiklerin tutulmasıyla ilgili iyileştirmeler yapıldı.

v1.11
– Din, Politika ve Genel Kültür kategorilerinden eklenen sorularla soru sayısı 1150 oldu.

v1.1
– Çeşitli ekran destekleri için hazırlanan grafikler kaldırılarak dosya boyutu büyük oranda küçültüldü.
– Yeni sorular eklenerek soru sayısı 150’den 1000’e yükseltildi.
– Kullanıcıya özel istatistiklerin tutulması ve en iyiler listesi oluşturuldu.

Bil Yarış Bilgi Yarışması Ekran Görüntüsü
Bil Yarış Bilgi Yarışması -2Bil Yarış Bilgi Yarışması -3Bil Yarış Bilgi Yarışması -4Bil Yarış Bilgi Yarışması -5Bil Yarış Bilgi Yarışması -6

    Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.