Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Kasım 2012
Toplam İndirme 33.463
Disk Boyutu 44M

Android Angry Birds Star Wars

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında bulunan milyonlarca fenomenin beklediği gün bugun olmalı  serinin en son çıkan oyunu Angry Birds Star Wars Google Playstore üzerinden tüm Android kullancıların beğenisine sunuldu.

Diğer oyunlarda olduğu gibi kızgın kuşlar intikamlarını almak için domuzların peşinden uzaya kadar gidiyorlar ve domuzları alt etmek için farklı stratejik yollar izliyorlar.

Star Wars ile adına yakışır yepyeni silahları ortaya çıkmış bunları kullanarak domuzları yok etmeniz dahada kolaylaşmış ışın kılıcı kullanımını oyun içinde örnekli bir şekilde yer almakta.

4 Harita ve 1 Bonus

Tattoine, Death Star, Hoth, Jedi olmak üzere 4 harita ve ekstra bir bonus bölüm yer alıyor.

Fakat Hoth şuan aktif değil Facebook sayfasını beğenerek takip edebilmeniz mümkün.

Oynanılabilir de Fark Yok

Klasik Angry Birds serileri ile aynı olan Angry Birds Star Wars da oynanılabilirlik olarak bir fark yok.

O Çılgınca Gülüşü Duyar Gibiyim

Kaybettiğiniz de domuzların o sinsi gülüşünü Angry Birds Star Wars da duymak mümkün. Bu canınızı sıkan bir tablo oluşturmuyor aksine onların gülüşüne sizde eşlik ediyorsunuz.

Şimdiden sorulan en büyük soru Angry Birds serilerinin lideri olabilecek mi?

Android Angry Birds Star Wars Özellikleri

 • 4 Harita ve 1 Ekstra olmak üzere 5 Bölüm
 • Multi-Touch Desteği
 • Soundtrack

Angry Birds Star Wars Ekran Görüntüsü
Angry Birds Star Wars Angry Birds Star Wars Angry Birds Star Wars Angry Birds Star Wars Angry Birds Star Wars

  Yorumlar


  • kral
   19 Kasım 2012 - 12:38

   indirdiğimde açılmıyor hata veriyor indirmeyin   • Ferudun Sercan Kınacı
    19 Kasım 2012 - 18:24

    Biraz önce Samsung galaxy s3 ile siteden indirip deneyim bu hiç bir hata oluşmadı eğer telefonuzun android sürümü 2.2 altında ise bu oyunu oynayamazsınız  • batuhan
   12 Ocak 2013 - 17:40

   Arkadaşlar benim cihazım android 4.0.0 isltim sistemi var marketten indirdim calismadi burdan indirdim calismadi ben oyunu açınca direk anasayfaya atiyor defalarca dnedim ama ikisindede ayni sey oldu  • ati uru
   22 Mart 2013 - 22:26

   Allah aşkına siz bunları oynayıp oyun oynadıkmı zannediyor sunuz?:-P Tabi neleri kaçırdığınızı bilmediğiniz için fazla sıkıntı da yok.  • emre edebali
   22 Mart 2013 - 22:26

   Güncelleme ile ne geldi diyen arkadaşlara cevap olarak yazıyorum. Sadece reklam geldi bol bol. Sırf bu nedenden kaldiracagim uygulamayı.  • Omer Sakar
   22 Mart 2013 - 22:26

   Harika  • uyar tunaba
   22 Mart 2013 - 22:26

   Guncelleme olduda niye oldu ne geldi onu anlamadım  • melek simay
   22 Mart 2013 - 22:26

   Guzel bir oyun ama 4 puan veriyorum  • Emirhan Çelikoğlu
   22 Mart 2013 - 22:26

   Bir sorunu var o da reklam surekli geliyor  • mert sancak
   22 Mart 2013 - 22:26

   Angry bird kuşağının en değişik ve iyisi bu.  • celil köse
   22 Mart 2013 - 22:26

   Yaa kaldım geçemiyorum 34 de ;((  • Emre Hizmetli
   22 Mart 2013 - 22:26

   Amma reklam aldı bunlarda  • KOSOVALİ
   03 Mayıs 2013 - 19:26

   Feridun bey çok teşekkür ederim bu site favorim…  • defol
   23 Ekim 2013 - 02:44

   super laannnn allah razi olsun bu siteden yyaa::D:D:D:D  • angeri börds
   11 Şubat 2014 - 01:22

   süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mğkemmelllllllllllllllllllllllllllllll yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  • mert
   11 Şubat 2014 - 01:28

   nane limon  • tüm siteye teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim
   11 Şubat 2014 - 01:29

   oyun süper tüm siteye teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerimBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.