Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.9.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Haziran 2012
Toplam İndirme 31.820
Disk Boyutu 97KB

Advanced Task Killer – Açık uygulamaları kapatmak

Android cihazını verimli bir şekilde kullanabilmeniz için gerekli bir uygulama, android markette yaptığımız incelemeye göre ne iyi çalışan ve ücretsiz olarak sizelere sunulan en iyi açık uygulamalarınızı kapatacağınız program diyebiliriz.

Geri diyip çıktığınız uygulamalar cihazınızın arka planında çalışmaktadır durum böyle olunca arka planda çalışan uygulamalar cihazda ram belleğinde yer tuttuğu için şarj sorunu ve verimlilik açısından size sorunlar çıkarmaktadır bu noktada bu uygulama size hızır gibi yetişiyor her android cihazda bulunması gereken uygulamalardan biri şiddetle tavsiye ediyoruz indirmenizi.

Kapanmayan uygulamalar da mesajlaşma müzik market gibi uygulamalar bunun için menüdeki Advanced Task Killer’a tıklayın sonra Settings/ignore list den clear all derseniz artık telefonuzdaki tüm uygulamaları kapatır ve cihazınız rahat bir nefes alır.

Advanced Task Killer Ekran Görüntüsü

    Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.